Kullanıcı Adı
  Şifre
  Üye Tipi
     
  Sifremi Unuttum
  Yeni Üyelik
ANKET

ATATÜRK'ün TÜRK halkına hesap vermek amacıya yazdığı, TBMM kürsüsünden 36 Saat 33 Dak.'da aralıksız okuyabildiği NUTUK eserini; siz, ne kadar zamanda okuyabilirsiniz? Veya önceden okumuş muydunuz?
A- 24 Saat / 1 Gün süresince okuyabilirim,
B- 48 Saat / 2 Gün süresince okuyabilirim,
C- 36 Saat / 3 Gün süresince okuyabilirim,
D- 5 Gün süresince okuyabilirim,
E- 7 Gün süresince okuyabilirim,
F- 15 Gün süresince okuyabilirim,
G- 21 Gün süresince okuyabilirim,
H- 30 Gün süresince okuyabilirim,
I- Ben, önceden okumuştum,
J- Ben, şu an okumayı düşünmüyorum,
   
 
Not: Her IP den 1 oy kullanılabilir.
 
YEŞİL DÜŞÜNENLER BİR ARAYA GELİYOR...

Yeşil Düşünenler Bir Araya Geliyor

17 Kasım 2009/ Salı

Perakende.org'un basın sponsorluğunu üstlendiği Yeşil Tesisler Konferansı, çevreci uygulamalar alanında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen isimlerini bir araya getiriyor

Geleceği ve yeşil bir dünyayı önemseyen, fikirleri, uygulamaları ve projeleri olan tüm taraflar ve uzmanlar, Odak Danışmanlık tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk Yeşil Tesisler Konferansı’nda buluşmaya hazırlanıyor.

15 Aralık’ta Swissotel İstanbul’da gerçekleştirilecek olan konferansın konuşmacıları arasında çevre ve sürdürülebilirlik alanında ülkemizin ve dünyanın önde gelen isimleri yer alıyor.

Açılış konuşmasını WWF(Doğal Hayatı Koruma Vakfı) Türkiye Başkanı Akın Öngör’ün yapacağı konferansta, Birleşmiş Milletler Çevre ve Sürdürülebilir Kalkınma (UNDP) Program Müdürü Dr. Katalim Zaim Tesislerde Enerji Verimliliği ve UNDP–Türkiye İşbirliği konusunda bilgi verecek. Konferansın ana sponsorlarından Philips’in EMEA Enerji Verimliliği, Sürdürülebilirlik ve Çevre Direktörü Berno Ram ise Binalarda Enerji Verimliliği ve Aydınlatma konularında bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak. Schneider Electric Avrupa İş Geliştirme Direktörü Francois Carle’nin Yeni Nesil Otel Teknolojileri ve Enerji Yönetimi alanındaki son gelişmeleri paylaşmak için söz alacağı konferansta Uluslararası Enerji Teknolojileri Merkezi (UNIDO-ITCHET) Başkanı Dr. Mustafa Hatipoğlu Tesislerde Hidrojen ve Yakıt Pili Uygulamaları alanındaki gelişmeleri aktaracağı bir konuşma yapacak. Konferansın bir konuşmacısı LykiaGroup Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Silahtaroğlu Baykal, Çevre Dostu Sürdürülebilir Tesisler başlıklı konuşmasında LykiaGroup’un sürdürülebilir tesisler için temel aldığı çevreci ilkeleri ve uygulamaları anlatacak.

Konferans kapsamında düzenlenecek panellerde ise ÇEDBİK Başkan Yardımcısı Dr. Duygu Erten, Varyap İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erdinç Varlıbaş ve Yüksek Mimar Emre Arolat ‘Yeşil Bina Uygulamaları’ konusunda; OTMD Başkanı Bekir Toker, Çırağan Palace Kempinski ve Four Seasons Sultanahmet Teknik Müdürleri de ‘Yeşil Otel Uygulamaları’ konusunda soruları yanıtlayacak.

Artema, Vitra, Philips ve Schneider Electric gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kuruluşlarının ana sponsor olduğu konferansa, Perakende.org da destek sağlıyor.

Konferansla ilgili detaylı bilgiye

www.yesiltesislerkonferansi.com

adresinden ulaşabilirsiniz.
 
Abdullah BOZGEYİK
Bağımsız Danışman ve Öğretim Görevlisi

YOL ARKADAŞINIZ BİLGİ OLSUN.
Ercan DEVA
Gazeteci, Yazar ve Danışman,

GÜÇLE KİŞİLİK TESTİ”NDE GELİNEN NOKTA ...
Erhan ŞAHİNKAYA
Körfez Consulting

SANAYİCİLERİMİZ VE BANKALAR...
H. Kürşad DEVECİOĞLU
Doğrudan Pazarlama Danışmanı

ÇİN'DE NELER OLUYOR?
Osman Arslan TUNÇELLİ
Eğitmen, Danışman

“BASEL III Uzlaşısı Kuralları, Bankalarımız Ve KOBİ’ler”
Munevver OLCAYSOY
Kobi-AB'ye uyum ve E-Dönüşüm Uzmanı

BİLGİ TOPLUMUNDAN DÜŞ TOPLUMUNA GEÇİŞ BAŞLADI…
Rana ÖZŞEKER
Yönetici Koçu

Karizma tutkuyu aktarabilmektir...
Yasemin SUNGUR
Eğitmen, Danışman

Bir hayalim var...
Yaşar EREN
Eğitmen, Yazar, Bayi / Dist. Yön. Danışmanı

FİRMA TANITIM VİDEOLARI